Partnerzy szkoły

Zespół Szkół Ponadpodstawowych nr 3 im. Władysława Stanisława Reymonta w Łowiczu to nie tylko miejsce, gdzie przekazujemy wiedzę i rozwijamy umiejętności naszych uczniów. To także obszar ożywionej współpracy z różnorodnymi instytucjami i partnerami edukacyjnymi, którzy pomagają nam przygotowywać młodych ludzi do wyzwań współczesnego świata. Dzięki aktywnej współpracy, uczniowie mają możliwość uczestniczenia w licznych warsztatach oraz projektach.

Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie
SGGW

Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie

Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie to najstarsza w Polsce uczelnia rolnicza i przyrodnicza, jej początki sięgają 1816 roku. W ramach kilkunastu wydziałów realizowane są studia rolnicze, leśne, ogrodnicze, weterynaryjne, biologiczne, związane z hodowlą zwierząt, inżynierią produkcji, technologią żywności, ale też ekonomią, informatyką czy naukami społecznymi.
Uczelnia od lat zajmuje czołowe miejsca w renomowanych rankingach polskich szkół.

Wyższa Szkoła Biznesu i Nauk o Zdrowiu​ w Łodzi

Wyższa Szkoła Biznesu i Nauk o Zdrowiu

Wyższa Szkoła Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi obecna jest na rynku edukacyjnym od kilkunastu lat. Uczelnia prowadzi studia z obszaru nauk społecznych, pielęgnacji zdrowia i urody oraz prawa. Może poszczycić się w pełni wyposażonymi w sprzęt, nowoczesnymi pracowniami specjalistycznymi.

Wyższa Szkoła Hotelarstwa i Gastronomii w Poznaniu​

Wyższa Szkoła Hotelarstwa i Gastronomii w Poznaniu

Wyższa Szkoła Hotelarstwa i Gastronomii w Poznaniu jest najstarszą uczelnią tego typu w Polsce. Kształci na kierunku turystyka i rekreacja. Uczelnia oferuje możliwość uczestnictwa w stażach organizowanych w najlepszych sieciach hoteli na świecie oraz w zagranicznych konkursach gastronomicznych.

Akademia Nauk Stosowanych Stefana Batorego

Akademia Nauk Stosowanych Stefana Batorego posiada kilkunastoletnią historię. Atutem uczelni są: duża ilość zajęć praktycznych, nowoczesna infrastruktura oraz dobrze wyposażone sale dydaktyczne. Zajęcia prowadzone są przez praktyków i wykładowców z renomowanych uczelni.
Logo Simair

Simair

Simair to jedno z największych centrów lotniczego szkolenia symulatorowego w tej części Europy. Firma przygotowuje do pracy przyszłe załogi pokładowe na potrzeby wybranych linii lotniczych. Simair szkoli przyszłych pilotów i pokazuj świat lotnictwa cywilnego dla wszystkich, którzy są tym zainteresowani.