Oferta Technikum

Zespół Szkół Ponadpodstawowych nr 3 im. Władysława Stanisława Reymonta w Łowiczu oferuje szeroki wybór kierunków, które umożliwią Ci zdobycie specjalistycznej wiedzy i umiejętności. Pragniesz uzyskać tytuł technika  fotografii i multimediów, eksploatacji portów i terminali, hotelarstwa, usług fryzjerskich albo żywienia i usług gastronomicznych? Nasza szkoła średnia ma dla Ciebie odpowiedni program nauczania. Z nami połączysz teorię z praktyką oraz przygotujemy Cię do egzaminów maturalnych.

Oferta Szkoły Branżowej

Szkoła branżowa I stopnia w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 3 im. Władysława Stanisława Reymonta w Łowiczu to doskonała opcja dla tych, którzy chcą zdobyć praktyczne umiejętności i szybko wejść na rynek pracy. Wybierając profil fotografkucharz lub cukiernik zdobędziesz cenne kwalifikacje, które będą pożądane przez pracodawców. Szkoła branżowa I stopnia (dawniej zasadnicza szkoła zawodowa, zsz) zapewnia wysoką jakość kształcenia, koncentrując się na praktycznych aspektach zawodów.