Oferta Branżowej Szkoły I Stopnia nr 3 w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 3 im. Władysława Stanisława Reymonta w Łowiczu

Kucharz

Zostaniesz przygotowany do pracy na stanowisku kucharza, który zajmuje się sporządzaniem potraw i napojów. Poznasz różne metody i techniki obróbki wstępnej i cieplnej. Nauczysz się obsługi nowoczesnego sprzętu i urządzeń gastronomicznych. Po ukończeniu szkoły możesz podjąć pracę w restauracjach, barach, kawiarniach oraz różnego rodzaju stołówkach. Możesz też otworzyć własną działalność gospodarczą.

Przedmioty punktowane w procesie rekrutacji: język polski, język angielski, matematyka oraz plastyka. Nauczany język obcy: język angielski.

Fotograf

Zdobywając zawód fotografa, opanujesz umiejętności związane z wykonywaniem zdjęć. Nauczysz się fotografowania martwej natury, zwierząt, przyrody i obiektów architektonicznych. Bez problemu wykonasz fotografie osób, reportaże, zdjęcia reklamowe i techniczne. Podczas nauki będziesz korzystał z nowoczesnego sprzętu i metod rejestracji obrazu. Po skończeniu szkoły możesz prowadzić własną działalność usługową, pracować w firmie fotograficznej, agencji reklamowej, telewizji, policji, bibliotece czy archiwum.

Oferta edukacyjna Technikum nr 3 w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 3 im. Władysława Stanisława Reymonta w Łowiczu